Anti Seo Tespit Ve Engellenmesi

Yazar: Unknown Tarih: 18:32 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Anti Seo - Zararlı Link Tespiti - Engellemek


Popülerliğini koruyan ve Web siteleriniz için tam bir baş belası olan Anti Seo yönteminden nasıl kurtulabilirsiniz ondan bahsedeceğim.  Bu makalem kısa ve öz olacak çünkü bu yöntemden çok basit şekilde kurtulabilirsiniz.

Anti Seo Engelleme Nasıl Yapılır?

Yapılması Gerekenler ;

  • Sitenize Eklenen Zararlı linkleri bulmak için öncelikle Backlink analiz sitelerinden yardım almalısınız bu sitelerden bir kaç örnek verecek olursak Majestic Seo ve Moz gibi popüler sorgulama siteleridir.

  • Daha sonrasında tespit ettiğiniz zararlı bağlantıları yani Disavow kısmına geliyoruz hemen https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main Bu linkte Disavow vermek istediğiniz sitenizi seçip işleme devam ediyoruz.
  • son olarakta .txt şeklinde not defterimize reddetmek istediğiniz siteleri ( domain:site.com ) şeklinde alt alta listeleyip google amcaya yüklüyorsunuz ve işlem bitti.

Yapmanız gerekenler bu kadar basit eğer zararlı linkleri tespit etme aşamasında zorlanıyorsanız skype adresinden iletişime geçebilirsiniz detaylı rapor sunulur, anti-seo yöntemini hiç bir zaman tavsiye etmiyorum bunun yerine rakiplerinizi kendi yöntemlerinizle geçmeniz sizi daha keyifli hissettirir.


Eğer ki hacklink paketlerimizi merak ediyorsanız ve hacklink satın almak istiyorsanız tek yapmanız skype üzerinden iletişim kurmaktır son derece kaliteli ve otoriter delisi hacklinklerimiz ile sitelerinizi uçuruyoruz.
Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DMCA.com Protection Status