Nedir bu Hacklink Panel ?

Yazar: Unknown Tarih: 17:03 Kategori: , , Yorum: Yorum Yap

Nedir bu Hacklink Panel ?


Son 2 yılda popüler olan ve tecrübesiz Webmaster kullanıcılarını çoğu zaman aldatıp ucuz miktarlar ile cazip gelen ama bir o kadar riskli bir konudan söz etmek istiyorum. Hacklink panel aslında mantık olarak basit ve çok eski bir yöntemdir.

Ama teknolojinin gelişmesi ile bir kaç evrim geçiren bu yöntemi 1'den fazla sitesi olan ve çok zor rekabetli sektörler için kullanılmakta, fakat bazı kişiler bu konuyu su istimal etmektedir nasıl mı ? gelin hep beraber bu konu hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım.


hacklink panel detayları ve bilinmesi gerekenler.


Öncelikle Panel alırken içerisindeki ekli linkleri mutlaka incelemeniz de fayda var. bir çok kişinin yaptığı gibi çeşitli çok düşük kalite de ve bir çok kişinin link eklediği silinen veya kapanan Suspend yiyen tuaf hacklenmiş siteleri eklemektedir.

Buda site sayısı çok olsa da maalesef sizlere ciddi olumsuz geri dönüşleri olacaktır panel almadan önce mutlaka demo hesabını isteyin ve örnek sitelere bakmayın. sizin ekleyeceğiniz siteleri inceleyin. Eğer var ise eklenme tarihi onu da kontrol etmeniz de son derece fayda var.

unutmayın hacklink yönteminde site sayısının bir önemi yoktur asıl önemli nokta doğru zaman, doğru link ve SEO taktiğidir.
Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DMCA.com Protection Status